Колисани — дитячі ліжечка від виробника

У сиву давнину на білому світі жили чарівні добрі велетні, і звалися вони КОЛИСАНАМИ. Тільки-но звідкілясь долинав до них дитячий плач чи марудіння – вони миттю приходили, аби втішити й заспокоїти немовля своїм ніжним доторком, тихою колисковою, теплом, ласкою та турботою.

Ми продовжуємо традицію древніх КОЛИСАНІВ і створюємо для Ваших малят такі диво-ліжечка, у яких вони почувають себе безпечно, зручно та затишно. Усі наші колиски ми виготовляємо із добірної деревини вільхи вищого ґатунку. Відомо, що наші предки надавали цьому деревцю особливого сакрального значення: вільха оберігає сім’ю, зміцнює родинні зв’язки, а ще – захищає від недоброго ока та відганяє хвороби. Тому дитяче ліжечко з вільхи якнайкраще берегтиме сон та спокій Вашого маляти.

Ми працюємо з деревом уже багато років, тому досконало знаємо усі процеси та технології, необхідні для того, аби створити справді якісний та довговічний продукт. Довершена система наших ліжечок забезпечить Вам легке та зручне користування, а детальна і покрокова інструкція допоможе швидко й без зусиль скласти колиску. Однією з особливостей наших ліжечок є їх функціональність: вони легко трансформуються з колиски у зручний дитячий диванчик, а знизу є ще й шухляда для білизни чи іграшок.

Маятниковий механізм на підшипниках допоможе заколихати дитину. Особливу увагу ми звернули на безпеку та міцність ліжка, адже знаємо, що від цього залежить і безпека Вашого малюка. Ми подбали про оптимальну відстань між вертикальними рейками, регулювання висоти бортиків ліжечка, а також про ортопедичну основу під матрац, щоб Ваша дитина росла здоровою та сильною. Наші ліжечка ми фарбуємо сертифікованими лаками.

Отже, якщо у Вас виникло бажання купити дитяче ліжечко — ласкаво просимо. Ми впевнені, що у нас Ви знайдете ліжечко, яке задовольнить смак, потреби і можливості навіть найвибагливішого клієнта. Вас здивують приємні ціни дитячих ліжечок та різноманіття асортименту. Більше того – ми охоче співпрацюємо не лише з роздрібними, а й з гуртовими замовниками. Тож запрошуємо Вас до взаємовигідної та плідної співпраці! Ми відкриті для Ваших пропозицій та ідей!

Купити дитячі ліжечка торгової марки “Колисани” можна в таких містах України як Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Коломия, та інших.

Куплене у нас дитяче ліжечко ми доставимо в будь-яке місто України з допомогою послуги зручних Вам кур’єрських служб.